Masarykova základní škola Klatovy :

Adresa školy:
Národních mučedníků 185
339 01 Klatovy 4

E-mail: skola@maszskt.cz
Telefon: 376 312 154Nepřehlédněte


 

Pronájem sportovního zařízení lze domluvit na tel. 736 689 814.

Masarykova ZŠ Klatovy vychovatelku do školní družiny (úvazek 0,31; práce po - pá) - okamžitě a asistenta pedagoga od 1. 10. 2018 (úvazek 0,5). 

Klatovy Šumava

Vítáme Vás na nových www stránkách naší školy. Stránky jsou postupně naplňovány obsahem.

Původní stránky naleznete zde

Aktuality

Také děti ze 2. B mají své kamarády v Bradavicích. Každý druhák dostal jízdenku do Bradavic a pak už jen stačilo najít nástupiště 9³/₄. Děti předaly deváťákům vlastnoručně vyrobené kouzelnické hůlky a pak si pochutnaly na sladkostech, které jim velcí kamarádi přinesli. Při druhém setkání nás deváťáci vzali do své třídy, kde jsme si zahráli hru „vypínač“ a společně vymýšleli zaklínací formule.
V době podzimních prázdnin 26.10. a 27.10. 2017, je zajištěn pro žáky 1. stupně provoz školní družiny v Žižkově ulici nad jídelnou od 6.15 hod. do 16.30 hod. Zájem o ŠD nahlásit své vychovatelce do úterý 24.10. 2017.
Žáci 6. tříd se zúčastnili turistického kurzu na Šumavě. Během výšlapu na Špičák a Čertovo jezero plnili zeměpisné a přírodopisné úkoly. Večer proběhla mezitřídní soutěž v různých zábavných disciplínách. Druhý den absolvovali trasu Železná Ruda – Špičák se zastávkou na Hofmankách. Náročnou trasu všichni zvládli a k dobré náladě přispělo i vydařené počasí.
V odkazu si můžete stáhnout přihlášku k letošnímu lyžařskému výcvikovému kurzu.
Velkého úspěchu dosáhli starší žáci Masarykovy základní školy v Klatovech Michal Moravec, Jan Brtník, Martin Bureš, Jakub Frančík, Adam Bastl a Daniel Rendl, kteří si svou pílí a sportovním umem vybojovali šanci stát se mistry ČR.

Loga_projektu

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ